Dostawa i zwroty


Metody wysyłki -

Wysyłamy przez EMS, DHL i Fedex.

1. proszę potwierdzić swój adres wysyłki przed zapłaceniem za to. Podaj prawidłowy adres e-mail i sprawdź e-maile po zakupie, aby uzyskać zaktualizowane informacje.

2. Produkty są zazwyczaj wysyłane w ciągu 1 dni roboczych po zweryfikowaniu płatności (sobota, niedziela i większość świąt państwowych).

Metody śledzenia -

Po wysłaniu Twojego zamówienia zaoferujemy ci link, który umożliwi prześledzenie Twojego zamówienia, jeśli będzie to wymagane. Sprawdź swój e-mail pod kątem linku i numeru śledzenia.

Uwaga: jeśli nie możesz go od razu sprawdzić za pomocą numeru śledzenia, poczekaj z cierpliwością. Firma przesyłania plików wymaga pewnego czasu na przesłanie.

Nieudana lub nieprawidłowa dostawa -

W przypadku klientów, którzy nie otrzymają przesyłki w powyższym łącznym czasie dostawy, prosimy o sprawdzenie w lokalnym urzędzie pocztowym za pomocą dowodu osobistego lub innego ważnego certyfikatu oraz kopii informacji o zamówieniu, które można wydrukować po zalogowaniu się na zarejestrowane konto na naszej stronie internetowej .

Zwroty i wymiana

Polityka zwrotów:

Dążymy do pełnej satysfakcji. Możesz zwrócić przedmiot (y) w ciągu czternastu dni od daty otrzymania towaru. Musisz skontaktować się z nami przed wysłaniem przedmiotów z powrotem. Wszystkie przedmioty odesłane do nas muszą być w oryginalnym stanie, tzn. Nie być zużyte, zmieniane lub umyte, z dołączonymi wszystkimi tagami.

Koszt wysyłki w obie strony powinien być uzgodniony przez Ciebie. Zwrócimy płatność po otrzymaniu zwróconego towaru. Oryginalna opłata za wysyłkę i obsługę zostanie odjęta od refundacji.

Zamów anulowanie:

Anulowanie zamówienia przed wysłaniem zamówienia, przetwarzamy wszystkie zamówienia tak szybko, jak to możliwe, więc nie zawsze jesteśmy w stanie anulować zamówienie po jego złożeniu.

Wnioski o anulowanie po wysłaniu zamówienia będą traktowane zgodnie z naszą Polityką zwrotów.

Powrót