Polityka prywatnosci


Zobowiązujemy się do poszanowania Twojej prywatności i uznajemy potrzebę ochrony danych osobowych, które udostępniasz nam na tej stronie. Jak być może wiesz, odwiedzając witryny w Internecie, właściciel witryny ma możliwość zbierania informacji o Tobie, od imienia i nazwiska oraz adresu do preferencji dotyczących zakupów. Naszym celem jest przestrzeganie zasad określonych w niniejszej polityce prywatności i przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów, które mają na celu ochronę Twojej prywatności.

AKTUALIZACJE POLITYKI

Od czasu do czasu możemy aktualizować niniejszą Politykę prywatności. Ilekroć dokonamy zmiany, zamieścimy zaktualizowaną politykę na tej stronie. W ten sposób użytkownicy mogą być na bieżąco z naszymi politykami zbierania informacji. W związku z tym zalecamy częstą wizytę na tej stronie, aby zapoznać się z naszymi zaktualizowanymi zasadami.

INFORMACJE OSOBISTE

"Dane osobowe" oznaczają wszelkie informacje, które można wykorzystać do identyfikacji osoby fizycznej, w tym między innymi imię i nazwisko, adres domowy lub inny adres fizyczny oraz adres e-mail lub inne dane kontaktowe, niezależnie od tego, czy są w pracy, czy w domu. . Zasadniczo możesz odwiedzać nasze strony internetowe, nie informując nas o tym, kim jesteś, ani nie ujawniając żadnych danych osobowych o sobie. Jeśli zdecydujesz się udostępnić nam dane osobowe na tej stronie internetowej, możemy przekazać te informacje w hermes lub hermes zewnętrznych usługodawców.

BEZPIECZEŃSTWO

Rozumiemy, jak ogromne znaczenie ma ochrona bezpieczeństwa Twoich danych osobowych, którymi się z nami dzielisz. Niestety, żadna transmisja danych przez Internet nie może być zagwarantowana w 100%. W związku z tym, mimo że dokładamy wszelkich starań, aby chronić dane osobowe, nie możemy zagwarantować ani zagwarantować bezpieczeństwa jakichkolwiek informacji przekazywanych do naszej witryny lub z naszej strony, a robisz to na własne ryzyko.

Powrót